Lukker 03/12-2024 11:30:00
36 stk. advarsels-kegler, Banana (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
72 stk. toiletpapirholdere i crom (ubrugt)
NATKIKKERT/KAMERA med 3 watt IR lys. Tager op til 4K video og 36Mb billeder, 3" farveskærm. Indbygget 4000 mAh batteri. Ubrugt
Hele Verden. Lille parti frimærker i 6 album med bl.a. samling Danmark med bedre udgaver og gamle breve mv. [ * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
- 18" 6 furet vendeplov. - 35" - 40". Regent Mega 600 CX NS - 6 Furet vendeplov - Model Bovlund
BUDT 27500,- DKK
UDGÅR
STORE SKRUESTIK af ældre dato.
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
2 bts. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in). 1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1995 A (hf/in). Total 3 bts.
1 sæt pallegafler m. maskinophæng for gummiged, Ljungby L20 - maskinophængsbredde: 2410 mm. - gaffellængde: 1560 mm.
BUDT 3100,- DKK
10 stk Borde 120 x 80 cm
Umberto Asnago “Progetti”. Højrygget lænestol med tilhørende skammel, sortlakeret stel med greb af nøddetræ. Sæde, sider og ryg betrukket med grå uld. Udført hos Giorgetti, Italien. (2)