Lukker 28/11-2024 19:26:00
2 bts. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2002 A (hf/in). 2 bts. Château Haut Batailley, Pauillac. 5. Cru Classé 2009 A (hf/in). Total 4 bts.
BUDT 1350,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: 8 , ubrugt
Gas-grill, Weber Q1200BLK + div. slanger og regulator
Container Sidoluckor. Stora luckor frammåt. Mått (Leveransmått) Höjd: 2000mm Bredd: 2000mm Längd: 3500mm Begagnat skick så skador, repor ,bulor kan förekomma
240 flasker div. håndsæbe á 275 ml. (ubrugt)
Otto P. Balle (f. Estruplund 1865, d. København 1916) “Foraarslandskab med blomstrende Slaaen. Malet på Raadegaard - Espen i 1901”. Sign. Otto P. Balle 1901. Olie på lærred. 51,5×74. På bagsiden af blændrammen en udstillingsetiket.
Topnøglesæt 171 dele.
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
40 øjemøtrik for tvillinghjul
Kommode i fyrretræ med 2 stk. skuffer. Måler H: 70 x B: 119 x D: 56 cm. Brugt, men i pæn stand. MOMSFRI
Bestik med 50 stk knive + 50 stk frokostkniv + 50 stk gaffel + 50 stk frokostgaffel + 50 stk kafegaffel + 50 stk. Fiskekniv + 50 stk. dessertske + 28 teskeer + 5 stk sovseskeer + 5 stk kartoffelskeer + 2 stk kagespader + 2 stk Steggaffel + 2 stk kagkageknive
72 dåser affedter/limfjerner, Quick Rens á 400 ml. (ubrugt)