Lukker 01/12-2024 18:47:00
Kommode i fyrretræ med 2 stk. skuffer. Måler H: 70 x B: 119 x D: 56 cm. Brugt, men i pæn stand. MOMSFRI
Lysstofrør Phillips cirka 30 stk. 54 watt / 827, lille sokkel. Ubrugte
6 pakker med 12 dot hansker i hver, ubrugte
LED lampe 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973) Kestner-Gesellschaft Hannover. Usign. Litografisk udstillingsplakat i farver. Bladstørrelse 84×59. Uindrammet.
1 hydr. Cylinder ubrugt, 80x40x 660 total
Køkkenvask intra Juvel, K480-R01, bredde 54 cm og dybde 40 cm. Ubrugt
Daikin varmepumpe udedel (aldrig monteret-/ubrugt)
200 KW Power Generator, ES 315, 400v, amps 361, Cummins Big Cam 6 cyl dieselmotor, Timetæller viser 160, med skorsten, uden dieseltank, uden startbatteri, tidl. Stået indendørs.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk BSV Løftegaf BSV Løftegafler
10 stk Napoleon stole, hvide med hvid sæde, i rigtig pæn stand
Talerstol H 113 B 73 D 53 cm