Lukker 28/11-2024 19:37:00
6 bts. Opus One, Mondavi & Rothschild, Napa Valley 2016 A (hf/in). Owc.
BUDT 9000,- DKK
6 stk selfi lys, ubrugte
Ole Lynggaard (f. 1936) Smykkesæt bestående af to “Blonde” vedhæng af sterlingsølv og en “Celebration” ring af sterlingsølv. Fem halskæder af bomuld og silke medfølger. Halskæder L. ca. 80, 98 og 140 cm. Vedhæng inkl. øsken L. 2,7–3,7 cm. Ring str. 53. (8) Æske medfølger.
Dvs. rawlplugs 4-12 mm 10 æsker samlet, 950 stk.
Meget velholdt minigraver. Meget få time Caterpillar 301.8 C - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton
BUDT 91500,- DKK
Ældre rendegraver. Næsten helt nye fordæk. Starter og kører godt. Glas i bagrude mangler. NB ! Timetæller viser 7.000 timer, har formentlig kørt flere time Hydrema 805
16 visninger
BUDT 35500,- DKK
gevindværktøj
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun, pos. 23 “STREG I PANDE UD FOR NÆSE og I VENSTRE 25” Stemplet eksemplar. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Grydesæt, 12 dele, også til induktion. Ubrugt
Tillverkare: Pöttinger Modell: euro profi 5000 Chassinummer 16245101008 - Kapacitet - 28 m3. - Styrterminal - Doseringsbitare - 2 st, - Pick-up bredd - 1,80 m, - Massklämrulle ovanför uppsamlaren. - Erforderlig traktor GVT-hastighet - 1000min-1. - Hög koppling 40 mm ögla diameter. - Antal huggblad - 31 st. Övrig info: Enligt förra ägaren så ska den vara i gott bruksskick. Är dock ej funktionstestad.
Ingen beskrivelse
LED lampe 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.