Lukker 05/12-2024 19:49:00
1 bt. Dmg. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2009 A (hf/in). Owc.
Talex Eco Cut 185 Skårlæggere/skivehøstere Årgang 2021 Vægt 430 kg. Kun få gange. Virker.
Stort parti Disney legetøj, ubrugt
Neapolitansk skole, 17. årh. Allegori over musikken. Usigneret. Olie på lærred. 99×73.
Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958) Legetøjsfigur af lakeret bøg i form af en hest. Udført hos Kay Bojesen. Etiket mangler. H. 14. L. 15.
Indgangskontrol, 2 søjler med kortlæser, uden nøgler, uden tilbehør.
Har kun været brugt som demo. Magni MJP11.5 - 11,2 m - Kun 3 timer / Only 3 hours
BUDT 60000,- DKK
Island. Interessant samling brugte og ubrugte helsagskort i tykt album. Noget specialiseret. Ialt ca. 100 kort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Johan Rohde (f. Randers 1856, d. Hellerup 1935) “Kongemønster”. Cirkulært serveringsfad af sterlingsølv med hamret overflade. Bort smedet med reliefdekor. Georg Jensen 1945–1977. Dessin 642 C. Vægt 986 g. H. 2,5. Diam. 36.
Dansk design Seks æsker af palisander og røget eg med sølvindlæg. Udført hos Andersen & Søhoel, m.fl. Udført 1960erne. H. 4–5. L. 13–23. (6)
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm