Lukker 26/11-2024 17:00:00
Stort parti Disney legetøj, ubrugt
20 stk 1-armet stager, Sølv look
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007) “Kinastolen”. Armstol af kirsebærtræ. Sædehynde betrukket med dybthæftet naturskind. Model 4283. Formgivet 1944. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1995.
værkstedskataloger m.m.
2 stk. Tracker f. eks. Til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugt
Mål: pr. fag: 150x40x200 cm Uden indhold Køber nedtager selv
“Musselmalet Helblonde”. Frugtkurv af porcelæn med underfad, dekoreret i underglasur blå. 1059 og 1060. Royal Copenhagen, 1898–1922. L. 30 og 34 cm. (2)
1 bt. Cote Rotie, Domaine Jamet 2015 A (hf/in). Sourced from an excellent private cellar
Gallakjole fra ophørt butik str: 8 , ubrugt
6 bts. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 2015 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
23 stk Opbevaringskasser heraf 21 med låg, L 58 B 39 H 42 cm, 80 liter, nogle mangler lukketøj, med brugsspor