Lukker 05/12-2024 19:55:00
6 bts. Château Léoville Poyferré, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Humbaur HK - Lasteevne / Capacity 1.600 Humbaur HK - Lasteevne / Capacity 1.600 kg
BUDT 21250,- DKK
144 stk Amalie Middagstallerkener Ø 24 cm
120 stk Aroma Kagetallerkener 17 x 17 cm
MIG-SVEJSER,MIGATRONIC.
1 stk. Velfac træ-alu vindue ca. 219x212cm.. Ubrugt, skal skrues af pallen og bæres ud.
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
85 dåser glasrens/whiteboardcleaner á 500 ml. (ubrugt)
Louis XVI sekretær af fyrretræ, skriveklap bag hvilken skuffer og rum. 18. årh.s slutning. H. 121. B. 112,5. D. 52.
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1199kr , ubrugt
Rollerfram skærebrænder. Inklusiv flasker. Fuldt funktionsdygtig.
Julemærker. Lille parti med bl.a. bedre helark inkl. en del utakkede fra 1950'erne til ca. 1970'erne samt lille ringbind med postkort. [ ** ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×