5 visninger
Lukker 24/11-2024 19:00:00
Beskrivelse:
VAREBIL, VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 150 KASSEVOGN KORT DSG. 1st. Indreg: 14-09-2020. Synet: 03-10-2024. Km-tæller viser: 220796. Uden afgift/med Dansk registrerings attest. Registrerings attest eftersendes.
BUDT 31500,- DKK
Afhentes: Se auktionen (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
3 stk. ældre malerier, billeder. Brugt MOMSFRI
dage
timer
min
3 visninger
BUDT 0,- DKK
AFSLUTTET
Skopudser maskine med 3 børster og sværte, 230V
BUDT 150,- DKK
2 stk Multipavilloner 3 x 3 meter, Alu. Stel, dugen er ekstra stærk, vind- og vandtæt samt brandhæmmende og vaskbar, har udluftning i toppen. Uden sidestykker
6 visninger
BUDT 400,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere John Deere 592
2 visninger
BUDT 20500,- DKK
Jim Dine (f. Cincinnati, Ohio 1935) “Sybil in her dressing room”, 1968. Sign. Jim Dine, 165/200. Stemplet på bagsiden Edition A. Litografi i farver. Bladstørrelse 45×31. Uindrammet.
BUDT 1950,- DKK
MULTI HAVEMASKINE med 52 cc totakt motor. Med græstrimmer, buskrydder, hækklipper og kædesav med stang samt bæresele. Ubrugt.
8 visninger
BUDT 350,- DKK
Stort spejl med ramme i jern, ANTIK SORT (SORT/SILVER), kan hænges vandret og lodret, B 110 x H 220 x D 3 cm. Vægt 37 kg. Vejl. udsalgspris 4.495,- (GWM02BS )(5)(ubrugt)
BUDT 100,- DKK
VAREBIL, VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 150hk KASSEVOGN LANG 4Motion DSG7. 1st. Indreg: 24-09-2018. Synet: 23-08-2022. Km-tæller viser: 300915. Uden afgift/med Dansk registrerings attest. Registrerings attest eftersendes.
BUDT 25500,- DKK
Arne L. Hansen Uden titel, 1970. Sign. ALH; sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 24×31. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1500,- DKK
TELESKOP/STJERNEKIKKERT. 25x/50x forstørrelse. Inkl. Star Walk 2 licens. Ubrugt.
12 visninger
Mini ATV til børn model 023. Benzinmodel med 49 cc. 2-takt luftkølet motor. Sædehøjde på ca. 50 cm. Sikkerhedssnor som slukker motor hvis barnet falder af. Lygter kun til pynt. Ubrugt. Model foto.
dag
11 visninger
BUDT 1900,- DKK
Ca. 190 stk Kompot/ rund kuvert smør Ø 9 cm, + 75 Skåle 13 cm + 38 skåle 16 cm + 12 Groovy skåle 14 cm + Tandstikholder + 58 Souffleskåle 10 cm +55 Souffleskåle 9 cm samt ca. 200 Smørasietter forskellige str.