Lukker 24/11-2024 19:00:00
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 180 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 25-06-2021. Synet: 09-06-2021. Km-tæller viser: 237631.
BUDT 11500,- DKK
de Sede design team Lænestol med forskydeligt sæde, betrukket med sort bøffellæder. Model DS 47. Udført hos de Sede, Schweiz.
Hydr. Oprettersæt, 4 tons
God kornblæser. Har lige været startet op. Ø 300mm rør tilslutning. Kraftig model. ABC Søby TLR 4,0 - Blæser / Blower
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
PALLE WRAPPING MACHINE. 1 palle wrapfolie medfølger. Rampe medfølge ABC CST 110 AVVOLGITORE WRAPPING MACHINE - Cyklop - Strækfilmvikler
England. 5 gamle auktionslot med stemplede udgaver. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BITS/TOPPE SÆT, lange, 3 sæt i alt, StahlKaiser.
2 bts. Château Léoville Las Cases, Saint - Julien. 2. Cru Classé 1970 B/C (us). 1 bt. Château Léoville Las Cases, Saint - Julien. 2. Cru Classé 1970 C/D (ms/mls). Total 3 bts.
“Flora Danica”. Sukkerskål af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster, hanke modelleret i form af grene. 3502. Royal Copenhagen. H. 7. Diam. 8. Sedum anglicum Huds.
Landrover Defender 90 TD5 Reg.nr DD82606 Diesel 1250 HK Årgang 1999 Km ca 175.000
Mål: LxB: 180x100 cm.