Lukker 26/11-2024 11:00:00
140mm
Afhentes: Buskerud, Norway (via Google Maps)
Gallakjole fra ophørt butik str: S , ubrugt
Sverige, Gefle-Dala Jernvägsaktiebolag, 1901, Lifstidsfribiljett Högsta Klass för Grosshandlaren m.m. Sten Nordström, Au, 38,5 mm, 23,40 g 750/1000
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010) Liggende kvinde med blomster. Sign. med kunstnerens røde stempel. Akvarel på papir. Bladstørrelse 23×30. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BAJONETSAV, Midori Japan MJ-139.
PALLE med diverse spraymaling, 300 ml.
Pablo Picasso, efter “Affiches Originales des Maitres de L'Ecole de Paris”. 1959. Tryksign. Litografisk plakat. Bladstørrelse 69×50. Uindrammet.
Står i 6230 Rødekro. Haki stillads - 33 stk. gåplader, mange ben, sider, fødder mm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 1350,- DKK
Märke: XYZ Modell: 5910 År: 2021 Tillverkningsnummer: 215910028 Vikt: 120kg CE-märkt Trepunktsfäste till Stora BM Skick: Begagnad, inga kända fel. Adaptern är sparsamt använd.
IKEA SALMA plastikkasser 28x19x14 cm / 5 L, med låg, 20 stk.
15 stk Plyfa kasser 42 x 26 H 28,5 cm