Lukker 26/11-2024 11:00:00
7 stk. kogeplader til nedfældning. Siemens, AEG, Blomberg, Voss m.fl. Ikke afprøvet.
Afhentes: Industrivej 1, Stilling 8660 Skanderborg (via Google Maps)
1852. Brev fra København, via Hamburg til Bordeaux. Stemplet “NACH ABGANG DER POST” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Akvarium. Ca. 300 liter. Med diverse udstyr. Heriblandt: pumpe, filter, mm. 100 x 40 cm. 45 cm i højde. Har stået længe, og trænger til en rengøring. Og der tages forbehold for fejl og mangler. MOMSFRI
Rive Claas liner 3000 Hydrauliske bremser Arbejds bredde 12,5 m L 8,5 m B 3 m H 4,5 m
15 stk. toiletsæder, Saniscan Liberty m. universal beslag (ubrugt)
Lyskæder 6 stk fra Nordlux , velegnet til udendørs brug. Se mål på billede. Ubrugt.
Rubinring af 18 kt. guld prydet med cabochonslebet stjernerubin omkranset af talrige enkelslebne farveløse sten. Vægt ca. 6,5 g. B. 16 mm. Str. 56.
Ca. 50 liter brandhæmmende væske (ubrugt)
Se billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
Multimedie til bil. 4" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.
1851. 2 RBS Ferslew. Plade I, nr. 5. Type 1. Nydeligt eksemplar. Attest Møller [ 2a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×