Lukker 02/12-2024 11:00:00
Hængelås, 40 stk.
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre (via Google Maps)
Stå-bord m. påbygget lysekrone
Årgang: 2016
BUDT 10750,- DKK
19 styk harvetænder, komplet med hvad du ser på billederne. God stand, reservedels nr. 05834 Horsch Terrano FX 60x25
ubrugt 12V hydraulikpumpe med motor
Står i 6740 Bramming. Diverse spots på 4 stk. hylder. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor
Hawker Trucklader, 380v, 80v - 40a
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 22”. Et par lænestole af stål. Sæde og ryg betrukket med rødt skind. Formgivet 1955. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1987. (2)
BUDT 10500,- DKK
Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en herre. Usigneret. Olie på lærred. 74×59. Oval. Verso på blændrammen betegnet: Fridrich von Grünwald.
2 ubrugte maskinspindler