Lukker 02/12-2024 11:00:00
Kugletræk 3 stk.
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre (via Google Maps)
Pavillon med overdækket terrasse, perfekt til en lille summerhus grund. Pavillonen har overdækket terrasse, entré, et stort rum med stue og køkken der går i et samt badeværelse med toilet med bad. Pavillonen er installeret med vandvarmer. Pavillonen har flotte lyse trælofte samt lyse laminatgulve i alle ru ABC Moduler 108m2 - Beboelses- og kontormoduler
BUDT 123000,- DKK
Bogtryk. 5 sider med bl.a. Gl. Luftpost inkl. side med 5 AFA varianter mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Jesper Skov Madsen (f. 1982) “Kan du så forstå det...!”, 2007. Sign. med titel og datering på bagsiden. Akryl på lærred. 100×80. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ca. 110 dele div. børne/voksentøj
Reol med 4 hylder i Bambus mål 76x26x111,5 cm , ubrugt i kasse
80 stk Groovy Middagstallerkener Ø 26 cm
Diamantvedhæng af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.66 ct. Farve: H. Klarhed: SI1. B. 5–11 mm. L. 2,7 cm. Smykkecertifikat fra Carat medfølger. 2017.
Emmery Rondahl (f. Vordingborg 1858, d. København 1914) En samling på fem akademitegninger i form af gipsrelieffer. Delvist sign. Emmery Rondahl. Kul og blyant på papir. Bladstørrelse 47×29, 36×27, 37×26, 43×33 og 42×53. Uindrammet. (5)
AFHENTNING: ONSDAG DEN 27-11-2024 FRA 10.00 TIL 17.00, Håndværkervej 2 - 6920 Videbæk.