Lukker 15/12-2024 14:58:00
Bogtryk. 5 sider med bl.a. Gl. Luftpost inkl. side med 5 AFA varianter mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VAREBIL/MANDSKABSVOGN, NISSAN NV400 2.3 dCi 165. 1st. Indreg: 27-07-2015. Synet: 03-08-2023. Km-tæller viser: 174917. Uden afgift/med Dansk registrerings attest. Registrerings attest eftersendes.
BUDT 12500,- DKK
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) En piberygende bondemand i en rapsmark. Sign. H.A. Brendekilde 87. Olie på lærred. 66×83. På blændrammen en udstillingsetiket fra Charlottenborg (2).
SUMBØ. Flot aftryk på klip med 2 øre og 5 øre mærke. [ 68+78 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kraftig liftophængt såbedsharve. Hydraulisk slæbeplanke. t-ringsvalse. trafikl Dalbo Cultilift 800
159 visninger
BUDT 35500,- DKK
WOKPANDE 28 cm. Hybrid nonstick wokpande i høj kvalitet, tåler metalredskaber, 3-lags bund. Også til induktion og opvaskemaskine. Ubrugt inkl. Låg
Celine “Box” taske af mørkegrønt glat læder med gyldne beslag, aftagelig skulderstrop, tre rum, tre indvendige lommer og mørkegrønt læderfor. H. 19 x B. 24 x D. 7 cm.
Ventalitionsslange Fresh 8 pakker a Ø127 mm x 15 meter. Ubrugte
Tre jydepotter af brøndt lertøj, to stående på fødder, ene med hanke. 19. årh. H. 21–24. Diam. 23–29. (3)
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 70-års fødselsdag 2010 (Em.16.apr.2020), sølv med krone, 28 mm, krydsbånd - original æske med guldtryk, diplom dateret 16. april 2020 medfølger.