Lukker 02/12-2024 11:00:00
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre (via Google Maps)
Perle- og safirvedhæng af 14 kt. guld prydet med South Sea perle og facetslebet pink safir. Halskæde af 18 kt. guld medfølger. Perlediam. ca. 14 mm. Vedhæng L. inkl. øsken 3,3 cm. L. 39,5 cm. (2)
5 par div. sikkerhedsfodtøj i str. 1x43 - 2x44 - 2x45 + 4 stk. div. softshell-jakker + jakke + div. sokker + skoindlæg + knæpuder + lange underbukser m.v. (ubrugt)
SVEJSEAPPARAT, Boxer MIG/MMA-300 med tilbehør.
2 dunke rustolie liter + 1 dunk bor/skæreolie + 1 flaske dieseladditiv + div. glasrens m.v. (ubrugt)
Gucci “Large Bamboo Daily Top Handle” taske af rødt læder med sølvfarvede beslag, kort hank, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med tre indvendige lommer og stribet stof for. H. 29 x B. 40 x D. 15 cm.
PALLELØFTER, Metallo 2500 kg.
BÆKKELUND. Bedre stjernestempel på brevkort frakeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 tønder fedt, Red - 1 stk. á 18 kg. - 1 stk. á ca. 30 kg. (ubrugt)
96 stk Alice Kopper
Trailer der har være brugt til at fragte vægtklodser til kran. Kan nemt bruges eller ombygges til andet. Brenderup P69 - Lasteevne 2.700 kg / Capacity 2.700 kg - Buggytrailer
Fjerkræplukker, kvalitets maskine udstyret med 180 fingre og kan plukke 540kg/timen.Tøndens diameter er 60cm og den er udstyret med vandtilførsel.Egner sig perfekt til lille landbrug, jæger, hobby odrætter osv. Vægt 60kg. Ubrugt. Model foto.
Rød Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS