Lukker 03/12-2024 11:30:00
5 par div. sikkerhedsfodtøj i str. 1x43 - 2x44 - 2x45 + 4 stk. div. softshell-jakker + jakke + div. sokker + skoindlæg + knæpuder + lange underbukser m.v. (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Ubekendt maler, 18. årh. Bibelsk/historisk motiv antageligt Usigneret. Olie på lærred. 80×62.
Ca. 118 stk Bouillon kopper Ø 10,5 cm med underkop + 9 ekstra kopper
Søjle boremaskine Virket ved sidste anvendelse.
Chanel “Boy” taske af blåt læder og blåt og hvidt quiltet tweed med sølvfarvde beslag, dobbelt kædehank, et rum med en indvendig lomme og blåt stof for. H. 16 x B. 25 x D. 7,5 cm. 2019. Carte d'authenticité og authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
60 stk terrassebrædder lærk 25x145x2100mm + 50 stk 25x55x2100mm på palle. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Haulotte Ha25Tpx - 2 Haulotte Ha25Tpx - 25 m
BUDT 36500,- DKK
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
Står i 6230 Rødekro. 24 pakker Termatex Alpha VT-S-24 lydloft til skinnesystem, 600 x 600 mm. 19 mm. Hver pakke indeholder 10 stk = 3,6 kvm. Til ca. 86 kvm. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
stor fartforøgende gear 2,6:1
Constantin Hansen (f. Rom 1804, d. Frederiksberg 1880) Fløjtespillende hyrde. Sign. Const. Hansen. Blyant på papir. Bladstørrelse 9×8.
2 bts. The Flight, Screaming Eagle 2016
BUDT 10500,- DKK