Lukker 02/12-2024 11:15:00
Div. afløbsrør rustfri stål - Ø: 110mm
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
25 stk Thermokander til THE
Stort parti Disney legetøj, ubrugt
1 bt. Corton Grand Cru “Cuvée Baie Par Baie” Pierre-Olivier Garcia 2021 A (hf/in).
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007) “Kinastolen”. Armstol af kirsebærtræ. Sædehynde betrukket med dybthæftet naturskind. Model 4283. Formgivet 1944. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1995.
1948. Fr.IX, 20 øre, rød. Helt fejlskåret mærke fra “BANDAFIX FRIMÆRKEPÅSÆTNINGSMASKINE” på lokalbrev fra Vejle. Højst usædvanligt [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6780 Skærbæk. Hubertus sadel med stigbøjler og gjord. 17 tommer. Den måler 43 cm i længden. Brugt og ok stand. Fra dødsbo. MOMSFRI
TOPNØGLESÆT, StahlKaiser, 10 stk. 6- kantet.
Kondicykel, Titan
Ekstra stort komplet badeværelse med: Toilet med kværn Brusekabine Håndvask Faste hylder Komplet køkken med: Kogeplade Stor indbygningsovn Emhætte Stort køle-/fryseskab Håndvask Bord og stole til 4 mand Kombi vaskemaskine/tørretumbler Masser af skabsplads Skydedør imellem køkken og stuen (så det evt. kan bruges som ekstra soveværelse) Skydedør imellem soveværelse og køkken Sovesofa 140×200 med masse af opbevaringsplads til f.eks. dyner Faste overskabe i både stue og soveværelse Stor 50” fladskærm i stuen og digital antenne 140x200cm kvalitets seng i soveværelse med ekstra 80×200 seng ov Easy Wagon Simply Homes 03 H - Luksus beboelsesvogn
BUDT 138000,- DKK
Ebel Armbåndsur i 18 kt. hvidguld, prydet med talrige diamanter. Mekanisk værk med manuelt optræk. Lænke af 18 kt. hvidguld, prydret med talrige diamanter, omkreds ca. 17 cm. Ø 15 mm. 1940'erne Senere æske medfølger
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Gulvvase af lertøj, dekoreret med hornglaserede motiver i mørkebrunt, blåt og grønt. Sign. HAK, stemplet Danmark. Udført hos Kähler. H. 47. Diam. 27,5.
Underskab Dansani, med 1 grå hylde samt 2 låger med krom håndtag. Bredde 100 cm,Dybde 50 cm,Højde 48 cm. Ubrugt