Lukker 02/12-2024 11:15:00
6 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
PARTI Kvalitets AdBlue 20 dunke af 10 liter. 200 liter i alt.
Står i 6740 Bramming. 48 stk. sortimentskasser i plast, som måler L: 23 cm. 7 stk. mørkeblå som måler L: 30 cm, B: 23 cm. 8 stk. mørkeblå som måler L: 30 x 12 cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
VAREBIL, IVECO 35C18H 3,0D aut. 1st. Indreg: 13-07-2017. Synet: 07-09-2023. Km-tæller viser: 293806. Bemærk: dårlige bremser.
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Skænk af eg, opsat på medestel. Front med to foldelåger med beslag af messing. Interiør af eg med hylder og udtræksbakker. Model BM 57. Formgivet 1957. Udført 1960–1970'erne hos P. Lauritsen & Søn. H. 90. B. 138,5. D. 50. Litteratur: Mobilia 1957.
1920. Genf. 20 øre, blå. 3 stk. på 5+15 øre korrespondancekort brugt som EXPRES forsendelse fra Vejle. Dekorativt [ 113 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bits toppe fra Luna 6-7-8-10-13-3/8 1/4, bitholdere.
Ken Denning (f. Sønderborg 1957) Uden titel. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 90×96. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1967. Fr.IX, 60 øre, rød. FEJLPERFORERET (del af øvre mærker). Postfrisk 10-STRIBE [ 461 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×