Lukker 27/11-2024 09:35:00
Grenreol Mål: 4.8m høy (gult) Ca. 13.5m lang (rødt) 80cm(blå) på armene og totalt 1.20m (grønt) Reolen er demontert og klar for henting. NB! Viktig at kjøper overholder frist for henting. grunnet plassbehov [email protected]
Afhentes: Kårstø, Norway (via Google Maps)
Louis Vuitton “Eva” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort kædehank, aftagelig skulderstrop og et lynlås rum med brunt stof for. H. 13 x B. 25 x D. 4 cm. 2011. Original dustbag og kvittering fra Louis Vuitton i Korea medfølger. 2011.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk BWS Trac 450-4 Kompakt trakt BWS Trac 450-4 Kompakt traktor.
BUDT 15250,- DKK
Kasse med diverse lader, ubrugt
Finn Juhl (f. Frederiksberg 1912, d. Ordrup 1989) “Judasbordet”. Ovalt spisebord af teak. Top med udtræk samt to tilhørende tillægsplader. Bordpladens underkant let kelet. Formgivet 1948. Udført ca. 1960'erne hos snedkermester Niels Vodder, stemplet. H. 71,5. B. 140. L. 200/255/310.
Thomas Murrey, tilskrevet (f. 1663, d. 1734) Portræt af en ung herre i rustning. Usigneret. Olie på lærred. 74×63.
BUDT 10500,- DKK
PERSONBIL, TOYOTA AVENSIS 1,8 STW MAN. 1st Indreg: 07-06-2007. Synet: 29-09-2023. Km-tæller viser: 393510.
Ac- Delco boreskruemaskine, polermaskine, 3/8 slagnøgle, 1 batteri og lader.
PROJEKTØR, 2 stk. 100 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt.
Ejnar R. Kragh (f. Nykøbing F. 1903, d. København 1981) Udsigt over blomstrende marker. Sign. Ejnar R. Kragh. Olie på plade. 61×73. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
PEM Stor jerntønde, brugt til opbevaring. Mål ...... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
3 forlænger kraftkabler af 25 m i hver, med stik, 3 faser, 5G 2,5, ubrugte, MF