Lukker 26/11-2024 17:00:00
2 stk hårtrimmer, urbugte
Nederlandsk maler, 18. årh. En hyrdedreng med en fløjte. Usigneret. Olie på træ. Lysmål 65×49. Proveniens: Winkel & Magnussen auktion 364, 1951 nr. 166.
Ingen beskrivelse
BUDT 121500,- DKK
Bordfodbold
4 stk 5-armet stager, Sølv look
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kongskilde SP5 Kongskilde SP5000
BUDT 20000,- DKK
Mål: BxDxH: 80x34x80 cm.
BUDT 325,- DKK
Antikt Heriz tæppe, Nordvest Persien. Stiliseret medaljondesign med stor dekorativ udstråling. Ca. 1900. 490×325.
Parti div. julepynt "Tuborg julebryg"
Str. (LxHxB): 153x85x61 cm.