Lukker 26/11-2024 17:00:00
Smuk Juletræ halskæde 18K forgyldt 304 Stainless.
4 stk. giner
værktøj
36 stk Irish coffee glas
144 stk Amalie Dybetallerkener
Container anhænger. Kel-Berg Container trailer
BUDT 17250,- DKK
6 stk Julekalder I hård plastik flot design, ubrugte
El-golfvogn m. lader + golfbag + div. golfkøller
1929. Rundskuedagen 1929, 5 øre, brun og 10 øre, grøn. Komplet sæt i postfriske 6-blokke. Attest Møller PRAGTOBJEKTER [ 28–29 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Systeme Glasshütte Lommeur af 14 kt. guld. Ref. 115767. Mekanisk værk med kroneoptræk. Støvkapsel af metal. Ø 33 mm. Vægt ca. 30 g. Urkæde af double medfølger.