Lukker 26/11-2024 17:00:00
Parti lys udstyr, ubrugt
Årgang: 2016
Stort parti legetøj rigtig meget blandet. ubrugt
Svejser max. 300A, elektrode diameter 1,6 - 4 mm, digital display, inkl. Tilbehør. (ubrugt) + 2 stk. 100 watt LED Projektør, vandtæt (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ursus De luxe C-1212 - 5 Ursus De luxe C-1212 - 5 ton
BUDT 42500,- DKK
Mogens Gissel (f. Odder 1941, d. 2022) Uden titel. Sign. MG 79. Olie på lærred. 131×85. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Søren Georg Jensen (f. København 1917, d. sst. 1982) Skulptur af sort marmor. Tre dele. H. 160. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 bts. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 2006 A (hf/in). Oc.
BUDT 2300,- DKK
1870. 2 sk. Lille parti breve samt et enkeltmærke delt op i diverse tryk inkl. tryk 4b og 2a Preussisk blå på brev med cert. Lars Jørgensen. [ 16 ] [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
2 stk Køleskabe med hylder, ca. 189 liter, 220V
SVINØ. LUX-stemplet mærke. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×