Lukker 24/11-2024 19:32:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
Parti div. insekt-midler (ubrugt)
1930. Karavel, 40 øre, grøn. Nedre marginalblok (383-H) med variant “PLET I FLAG”. Meget sjælden stemplet blok [ 13,13x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
13 stk. automatiske sæbedispenser + 13 stk. bordholdere for do + 3 stk. væghængte askebægere (ubrugt)
Mål: B x D: 200 x 204 cm
Krydderisæt med 16 krydderiglas og roterende stander. Ubrugt
50 stk Klapstole model ZOWN max 190 kg, i rigtig pæn stand, med transportbur
- Trima frontlæsser med parallel-styring. - Front lift med egen hydrulikstation. Massey Ferguson 3625 - 3,3 ton - Med frontlæsser og silogreb / With front loader and grab
BUDT 146000,- DKK
Stand ukendt. Ikke afprøvet under gennemgangen.
Med Leica GNSS 3D GPS navigtioD Hitachi ZX250 LC-6 - 26 ton - Engcon Rotortilt - GPS Leica
BUDT 331000,- DKK
To Kinesisk Tao Pao tæpper. Stiliseret medaljondesign. 186×127. Sjældent landskabsmotiv omgivet af bi-bort med kinesiske tegn. 160×179. Begge. Ca. 1940–1950.(2)
Smuk sølvkæde med Aquamarine sten