Lukker 26/11-2024 17:00:00
5 stk Metal sofa borde, ubrugte i kasser
Mål: 300x90
BUDT 1800,- DKK
Prof. Pandekagesteger i høj kvalitet. Maskinen er udført i rustfri stål hvilket sikre en let rengøring og lang holdbarhedstid. Den kan tilsluttes 220v-240v/50-60Hz. Effekt 3000 watt. Vægt 22,6 kg. Modellen overholder EU lovgivning og er fødevaregodkendt. Ubrugt.
1841. Brev fra Ugilt til Trinderup. Påtegnet “Afleveres hos Enke Madam Brendstrup som godhedsfuld ville lade det besørge pr Expresse til Tinderup”. Meget sjældent [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stenklipp
Henrik Busk Andersen (f. Ålborg 1967) Uden titel. Sign. monogram. Akryl på lærred. 100×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
KÆDESAV, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt.
ARBEJDSBORD, 2 mtr.
70cm skovl med godt skær, passer til en Case rendegraver, er som n ABC 70cm - Case
VÆGT med digitalt display. Beregner pris ud fra vægt. Max. 40 kg. Med 220V strømforsyning og indbygget opladeligt batteri. Med belyste displays, både foran og bagpå vægt. Ubrugt.
Stort sæt HSS bor med 220 stk i praktisk kuffert.
1902. Sort Í GILDI, 10 aur, blå, tk.14. Nydeligt stemplet mærke. AFA 5.500 [ 13 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VÆRKSTEDSVOGN, BLIKA, med skruestik.