Lukker 26/11-2024 17:00:00
5 kasser med 6 dele træ legetøj i hver kasse, ubrugt
2 Bacho 143 rørtænger for 3" rør, kun lidt brugt
Højtaler, Diskokugle, Musikanlæg, Forstærker, Pladespiller, Biltilbehør, Høretelefoner, Røgmaskine, Mikrofoner
Vindues ALU- Stativ for varevogn. Kan anvendes på de fleste varebiler. Denne har sidst sat på Mercedes Sprinter. Længde ca .3,0 Meter 4 side holdere medfølger.
ubrugte luftcylindre
2 tønder fedt, Red - 1 stk. á 18 kg. - 1 stk. á ca. 30 kg. (ubrugt)
Varmeblæsere 2 stk ubrugte.
Topnøglesæt 171 dele.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Ground Hog HD 99-H Hydraulic Earthdrill only used one ti ABC Ground Hog HD 99-H Hydraulic Earthdrill only used one times
BUDT 17500,- DKK
Alt i rum minus faste installationer og reoler bl.a. rengøringsmidler, duftspray m.v.
Simon Spies. 3 “miniark” af 4 mærker med portræt og tallet 61 (61 års fødselsdag) i venstre hjørne og under Spies med småt skrevet “VAN GOK”. Det ene miniark signeret af Simon Spies. [ (*) ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 390,- DKK