Sælger oplyser: Ingen.

Lukker 15/12-2024 16:32:00

Simon Spies. 3 “miniark” af 4 mærker med portræt og tallet 61 (61 års fødselsdag) i venstre hjørne og under Spies med småt skrevet “VAN GOK”. Det ene miniark signeret af Simon Spies. [ (*) ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×