Lukker 26/11-2024 17:00:00
ELEKTRONISK MOMENTNØGLE, MannesMann, 20-200Nm.
19 visninger
Super Galaxy soundbar med Bluetooth, Aux, 3,5 mm jackstik, USB-læser mm. Den måler 45 x 5,5 x 5,8 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Yigal Zemer (f. 1938) “Checkmate #2”. Sign. Zemer 76, A/P VI/X. Ætsning i farver. Bladstørrelse 76×52.
Louis XVI sekretær af fyrretræ, skriveklap bag hvilken skuffer og rum. 18. årh.s slutning. H. 121. B. 112,5. D. 52.
160 pakker støvmasker m. ventil, Granberg á 10 stk. (ubrugt)
IWC Dobbeltkapslet lommeur af 14 kt. guld. Ankergang og kroneoptræk. Støvkapsel af forgyldt metal. Ø 52,5 mm. Uret vejer ca. 103,5 g. Samt urvedhæng af 14 kt. guld. Vægt ca. 14,5 g. 1900–10'erne.
Canvas-maleri, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - elefant
Tang amperemeter, infarød varmemåler, digital multimeter
1932. Helligaandskirke. Postfrisk [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Jernbanemærker/Bypost. Indstiksbog med diverse mærker fra feler forskellige ruter samt lidt Bypostmærker mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×