Lukker 26/11-2024 11:30:00
Canvas-maleri, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - elefant
Træningsmaskine, Incline, Press, 105 kg
Chanel “Full Flap” taske af quiltet mørkeblåt læder med gyldne beslag, kædehank, CC drejelås, et rum med tre indvendige lommer og bordeaux læderfor. H. 14 x B. 24 x D. 7 cm. 1989–1991. Authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
God god og kraftig saw til tømme ABC Saw -I.B.Bruun sav til tømmer / Timber saw
Sennebogen 817 i skrot håndtering maskine. Årgang 2018 med 1867 timer. OBS meget lavt timetal. Maskinen er monteret med følgende: HGT grab med rotator. 9.00l-20 Solidealdæk med godt mønster uden store skader. Støtteben. Fiat motor. Hæv bar kabine. Maskinen er løbende serviceret og fremstår i god funktionel stand. Maskinen fremstår i funktionel god stand og løbende servicere dig vedligeholdt. OBS maskinen er i brug indtil salg, hvorfor timetal kan variere lidt.
MOMENTNØGLE, StahlKaiser.
10 stk metal skilte i retro stil ubrugt
Frandsen børnependel(ubrugt)
Stor kinesisk stand af huanghuali og andre træsorter, arkaisk stil, H. 10 cm L/B. 32 cm samt to runde huanghuali stande Diam. 11 og 8 cm. 18/19. årh. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
BUDT 16500,- DKK
Cartier Panthère af 18 kt. guld og stål, Ref. 183949. Quartz værk med datovisning. Lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 16,5 cm. Ø 27×35mm. 1989 Cartier æske, certifikat, manaul, købskvittering og et ekstra led medfølger.
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 22”. Et par lænestole af stål. Sæde og ryg betrukket med rødt skind. Formgivet 1955. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1987. (2)
BUDT 10500,- DKK
- Det ene hjul er deftek ABC Rotomec C50 - Rotorklipper / Rotor cutter - 180 cm
BUDT 3100,- DKK