Lukker 01/12-2024 19:35:00
Står i 6780 Skærbæk. SBS superbas sound anlæg til kassettebånd og radio. Brugt, Fra dødsbo. MOMSFRI
1852. 4 RBS Thiele I. Plade II. Perfekt mærke med optimalt placeret nr.stempel 40 (Løgstør). Attest Møller PRAGTEKSEMPLAR [ 1Ia ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Dansk møbeldesign Avisholder med stel af stål, udspændt med ruskind. H. 38. L. 48. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, 220 - 240V
170 dele Borsæt, nyt, fra 1,0 til 10,0 mm.
Et par slangehanksvaser af porcelæn, dekoreret i farver og stafferet i guld, balusterformet med blomsterbuketter, hanke i form af slanger. Meissen. 20. årh. H. 27. (2)
Vintage 7 dele. Kikkert Telemax 2 (7x50 124-1000). Polaris radio, Sony radio, 2 cigaret ituier samt lommelærke. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
Reol 3 stk. L. 204 x h. 101 cm. samt "pakkebord" 150x120cm.
Står i 6230 Rødekro. 3 kasser Hilti 3000 GX-WF 63x2.8 RD 34. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS