Lukker 01/12-2024 19:35:00
Står i 6780 Skærbæk. Mustang panorama dame cykel. 7 gear. Med kurv bagpå og foran. Alutec 7005. Stelnr: WDB15205A. Brugt, trænger til smørrelse. Har en smule rust. Fra dødsbo. MOMSFRI
Nesbo kost med Weidemann beslag Brugt meget få tim Nesbo FH 1600 PBO Med Weidemann beslag
Reol med 4 hylder i Bambus mål 76x26x111,5 cm , ubrugt i kasse
96 stk Snapseglas 3 cl.
Esben Hanefelt Kristensen (f. 1952) “Og ara'en måtte sande, at hver og en havde øje på halen”. Sign. monogram 2003; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på plade. 100×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 10500,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: XS vejl pris 1999kr , ubrugt
Engelsk klapbord af mahogni. Ca. 1820.
84 dåser røgalarm testspray á 250 ml. (ubrugt)
12 bts. Château Léoville Poyferré, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2006 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Velholdt frontlift. - Passer til New Holland T 7-serien. - Passer til Case IH Pum New Holland Frontlift
PROJEKTØR, 2 stk. 100 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt.
Byzantinske kejserdømme, Konstantin VIII, 1025–1028 AD, Histamenon Nomisma, Konstantinopel, 4,39 g, DOC 1, S 1815. Ex. BR, 852/5380, 2014