Lukker 28/11-2024 18:00:00
Hvid sauceskål oval, 23 stk.
5 stk Selfi lys, perfekt til brug på diverse medier, ubrugte
Kædesliber, 850 watt. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC PC1113 - 67 kg - Euro Shatal. - 3,6 kW Pladevibra ABC PC1113 - 67 kg - Euro Shatal. - 3,6 kW Pladevibrator
Majken á Grømma (f. Danmark 1956, d. 2016) “Sten og kyst”. 2007. Sign. M á G. Olie på lærred. 100×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
26 stk topnøglesæt i kraftigt kvalitet. Ubrugt.
Shamballa Diamant- og keramikarmbånd af 18 kt. guld prydet med otte polerede sorte keramikkugler med logo og syv kugler af 18 kt. guld med endestykker af 18 kt. guld med logo prydet med brillantslebne diamanter trukket på mørkebrun snor. Diam. ca. 8 mm. Justerbar L. 20–24 cm. Original æske og læderpouch medfølger.
Bagemaskine Esay Bread med timer, 220V. Ubrugt i emballage.
Fransk kop og underkop af porcelæn, muslingformet, dekoreret i farver, indvendig forgyldt, hank i form af koralgrene. Mærket Flamen Fleury Paris. Charles X ca. 1830
5 stk LED lamper 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
Str. (LxHxB): 153x85x61 cm.
BUDT 375,- DKK
20 fots container - Förvaringshyllor - Elcentral med el-uttag - Belysning - Element - Låsbom - Mått ca: - 610 cm lång - 245 cm bred - 260 cm hög - Vikt ca 2,5 ton Lasthjälp kan finnas om det bokas i god tid innan hämtning, mot avgift
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014) Uden titel. Sign. på bagsiden. Akryl på lærred. 100×81. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.