Lukker 28/11-2024 18:00:00
Juiceglas 16cl. I opvaskebakke 192 stk.
Milas Tre ringe af 18 kt. guld hver prydet henholdsvis ovalslebet smaragd, rubin og safir. Samlet vægt ca. 13,5 g. B. 6 mm. Str. 53.
VILDTKAMERA med 2" farveskærm. HD-Video eller billeder op til 36 mp. Med IR dioder til natoptagelse samt bevægelsessensor. Bruger SD-kort og AA-batterier. Ubrugt.
GJERLEV. Udslebet stjernestempel med sidestempel Slagelse 7.12.33 på opfrankeret helsagskuvert til Gjesing. Meget sjældent stempel. DAKA +3.500 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Vandpost i galvaniseret stål. Der er støv og brugsspor. Funktionsdygtig ved seneste anvendelse. Har været brugt til udlejning.
Fendi “Mama Forever” taske af coated brunt monogram kanvas med gyldne beslag, justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 22 x B. 29 x D. 12 cm.
10 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
GLASLØFTER med sugekopper til kran.
Badeværelse underskab, Svedbergs skapa, Skifergrå, 2 softclose låger incl 2 greb. bredde 50, højde 50 cm , dybde 25 cm. Har små tryk I kanterne. Ubrugt.
Ole Wanscher (f. Frederiksberg 1903, d. Charlottenlund 1985) Fritstående skrivebord samt armstol af valnøddetræ. Front med fem skuffer. Udført hos Fritz Hansen.
BUDT 3900,- DKK
Ib Kofod-Larsen (f. 1921, d. 2003) Armstol af riopalisander. Sæde betrukket med sort skind. Udført hos Brande Møbelfabrik. CITES-certifikat til gensalg og transport indenfor EU medfølger.
Parti div. zink-potter/krukker/spande m.v. (ubrugt)