Lukker 28/11-2024 18:00:00
"Sølv" 5armet lysestager 24cm. 10 stk.
Bottega Veneta “Medium Capri Tote” taske af lyserødt/rosa flettet læder med sølvfarvede beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, tre rum med to indvendige lommer hvoraf en har lynlås og brunt ruskindsfor. H. 19 x B. 30 x D. 18 cm.
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) “Le Pyjama rayé”. Sign. Corneille 86; sign. på bagsiden Corneille med titel og årstal. Akryl på lærred. 50×70. Proveniens: Privatsamling, Tyskland. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
MX 230 Siloklo. Velholdt siloklo,- med Manitou skifte. Bredde 230cm. Vægt. 641 KG.
Super Galaxy soundbar med Bluetooth, Aux, 3,5 mm jackstik, USB-læser mm. Den måler 45 x 5,5 x 5,8 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Str. (LxB): 160x90 cm.
Græs såmaskine med 62 cm tromle, Proseeder Mini
5 stk LED lamper virkelige dekorative lamper med batterier, ubrugte i kasser (bemærk køber vælger selv hvilke 5 stk man ønsker ens eller blandet )
Cykelholder til cykler på max 30 kg. Kan anvendes både til reparation og opbevaring. Ubrugt i kasse.
Terminal traktor Kalmar TR626iAL ESD 2017 Hours: 17361 S.nr: 50029 Engine: Volvo TAD 1362VE 3B Transmission: ZF 6WG310 Height: 3730 Width: 2550 Length: 5870 Spare parts included. Value 170.000:- SEK. 14 tires with rims, 6 of which are almost new. The Maschine may have major faults as it has been stationary for a while, inspection recommended.
BUDT 225,- DKK
Tvillinge hjul 17/525 Ø 125/60 cm Klemmer/bespænding medfølger har siddet på en gummiged mærke ukendt