Græs såmaskine med 62 cm tromle, Proseeder Mini
Patek Philippe Golden Ellipse af 18 kt. guld, ref. 3546. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 23–300PM. 1969–70. Senere lænke af 14 kt. guld, omkreds ca. 18,5 cm. Ø 27×32 mm. Værknr. 1212345. Kassenr. 2708574. Personlig gravering på urets bagkasse.
Rawlplugs 10 x 60 mm, 500 stk.
Michael Ancher (f. Bornholm 1849, d. Skagen 1927) Fiskere på stranden ved Skagen en stille sommeraften. Sign. M. A. Olie på lærred. 37×48. Maleriet er en studie til eller en mindre gentagelse af det store “Fiskere ved stranden en stille sommeraften” fra 1888 på Statens Museum for Kunst (Inv. nr. KMS1336), deponeret i Folketinget. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 893, 2020 nr. 35, afb. s. 48.
luftventiler
Svetslägesställare Deuma heitze Kdt 500 Vikt ca 500 kg MÅTT: Bredd (m) Ca. 1,2 m Höjd (m) Ca. 0,9 m Djup (m) Ca. 1,6 m Fungerande Lasthjälp kan finnas om det bokas i god tid innan upphämtning
Køber skal selv medbringe værktøj til korrekt afmontering
Står i 6740 Bramming. 6 x Ubiquiti Unifi Cloud Key. Uåbnet. Oprydning. +MOMS
6 bts. Bourgogne Blanc, Leroy 2017 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
KOMPRESSOR, Boxer BX-1012, 120 liter. 8 bar, 5.800W, 210 l/min, 220V. Ubrugt.
Led Ufo lampe, 220v, 200 w, Ø 37 cm, ubrugt