Lukker 27/11-2024 10:05:00
Lastväxlarcontainer Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Längd: 4.5 m Bredd: 2.42 m Höjd: 2.2 m Täckning galler Dörrar Skick: Lastväxlacontainer i begagnat fungerande skick med spår av användning
Afhentes: Borlänge, Sweden (via Google Maps)
Flisebord af nøddebejdset træ, plade ilagt med 15 hollandske fliser af fajance, dekoreret blomster og landskaber i mangan, udskåret med kæmninger, cabriole ben og kehlet kant. 20. årh. H. 59,5. B. 82. D. 52.
Står i 6780 Skærbæk. Heste sko - både brugte og ubrugte, Derudover værktøj til brug ved skoning. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Celine Taske af beige monogram kanvas og rødt lakeret læder, gyldne beslag, to hanke og et rum med tre indvendige lommer og brunt stof for. H. 21 x B. 28 x D. 14 cm. Kort medfølger.
Stor beboelsesvogn med 4 værelser, samt køkken og baderum med brusekabine og toile Euro Wagon 1338-89 - Sa103b
BUDT 44000,- DKK
kold presse anlæg til rasp komplet anlæg Med 4 palletanke Med snegl Med renseri Med pumpe Virker.
4 stk. PVC vandtanke/beholdere. Der er støv og brugsspor. 3 stk. på 500ltr. 1 stk. på ca. 300ltr.
ubrugt maskinspindel Ø 25mm, længde 101cm
Med fjernbetjening. Caprari X-ROT Med fjernbetjening / With remote control.
BUDT 30500,- DKK
Ca 1200 stk bevægelige fødder M 10,70. med gevind, H 9,7 cm
Safe Tank Container med stor dør, uden nøgler, spildkar/riste i bunden, Mål 298x209x H 214 cm. Småbulet
Led Ufo lampe, 220v, 100 w, Ø 28 cm, ubrugt
Danmark. Lille rest-udstillingssamling tidlige stålstiksudgaver incl. breve og varianter m.v. [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×