Safe Tank Container med stor dør, uden nøgler, spildkar/riste i bunden, Mål 298x209x H 214 cm. Småbulet
Står i 6230 Rødekro. Stige, 12 meter. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
PALLE med engangsdragter.
Parti lys udstyr, ubrugt
Paolo Cotani (f. Rom 1940, d. sst. 2011) “Omaggio a Giacometti no. X2”. Sign. på bagsiden Paolo Cotani Ottobre 1976. Akryl på lærred. 200×200. Uindrammet. Proveniens: Galerie la Bertesca, Düsseldorf, Tyskland (etiket på bagsiden). Proveniens: Privatsamling, Danmark. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
VAREBIL, FORD GALAXY 2.0 EcoBlue (190 HK) Van FWD A8. 1st. Indreg: 28-08-2019. Synet: 25-08-2023. Km-tæller viser: 148399. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
6 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. Ubrugte
Færøerne. Samling breve i ringbind med bl.a. 6 adressebreve med Chr. X, lidt censur, og diverse stempler i perioden 1925–1995. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Poul Pava (f. Ribe 1967) Uden titel. Sign. Poul Pava. Bemalet stol. H. 57. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 240,- DKK
Stefan Lindahl Disney Collection. Figur og lysestage af porcelæn, dekorerede i farver. Firkløveren. H. 16 og 14. (2)