Lukker 27/11-2024 11:30:00
Tandskopa Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Fäste: Stora BM Bredd: 2.4 m Höjd: 1.25 m Djup: 0.95 m Skick: Tandskopa i begagnat fungerande skick Obs! Lasthjälp finns på plats.
Afhentes: Borlänge, Sweden (via Google Maps)
52 dele topnøglesæt. Ubrugt
Toiletsæde Saniscan Spira med softclose, inkl beslag. Ubrugt
ca 20 dele smykker, ubrugte
Transportabel højttaler. Med bluetooth og indbygget batteri. SD-kort/USB læser samt AUX indgang. 2 stk. 6,5" basenhed. Indbygget lyseffekt. Inkl. mikrofon. (ubrugt) + Teleskop/stjernekikkert. 25x/50x forstørrelse. Inkl. Star Walk 2 licens. (ubrugt)
Dansk snedkermester Kuffertstand med stel af mahogni. Sæde og ryg med stroppet af kernelæder, samt messing beslag. Udført 1940érne. Proveniens Acton Bjørn. En kuffert medfølger.
Fladlåget kiste af egetræ, front med portalformede skæringer, bæregreb og beslag af jern. 18. årh. H. 51. B. 75. D. 45.
Peking tæppe, Kina. Design med central pagode, træer og blomstergrene på åben blå bund. 20. årh.s første halvdel. 344×283.
3 stk kniv sliber, ubrugt
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
Låsestænger medfølge Alliance 650/65 R 38 - 2 styk - Tvillingehjul til Valtra 8550
BUDT 3100,- DKK
Galvaniserede stolper / profilrør velegnede til opsætning af hegn og lign. Måler ca. 2500 mm. i længden samt 80 mm. i bredden og ca. 2 mm. i godstykkelse. Der kan forekomme mindre kosmetiske fejl i galvaniseringen. Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport gennem et fragtfirma, som sælger anvender til dagligt. !!Transport afregnes direkte iflg. aftale med sælger.
Arne Bang (f. Frederiksberg 1901, d. Fensmark 1983) Rund vase af stentøj modelleret med organisk reliefdekor, dekoreret med rustrød glasur. Sign. monogram, 326. H. 13.