Philipp Ferdinand de Hamilton

Lukker 02/12-2024 19:04:00

Philipp Ferdinand de Hamilton (f. Bruxelles ca. 1664, d. Wien 1750) Nature morte med fuglevildt og svampe. Sign. P. F. De Hamilton. Olie på lærred monteret på lærred. 61×52.