Niels Wivel (f. Hillerød 1855,

Lukker 02/12-2024 19:14:00

Niels Wivel (f. Hillerød 1855, d. Hellerup 1914) Staldinteriør med grinende mand. Sign. Niels Wivel H. Fors 1902. Olie på lærred. 71×53.