Lukker 02/12-2024 19:17:00
Et sæt på syv japanske figurer af udskåret elfenben, The Seven Lucky Goods. Taisho, 20. årh.s begyndelse. H. 5,5–17 cm. (7) CITES-certifikat foreligger.
Zero Turn Stella DZ 32 Daihatsu 3cyl diesel 35hk Timer 1096 Klippebredde 180cm Har været i drift frem til salg Mål B200cm H150cm L250cm
7 stk. radio-høreværn + 2 stk. værktøjstasker + computertaske + 5 stk. div. plast-kufferter
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Et par skabe af teak. Front med to døre med originale messingnøgler. Indvendig med hylder og udtræksbakker. Udført og mærket for FDB. H. 74. B. 122. D. 45. (2)
Plastlager kasser på pallen
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk VA 3518m4 - Lasteevne / Capacity 2.685 VA 3518m4 - Lasteevne / Capacity 2.685 kg
BUDT 17000,- DKK
1869. Ufrankeret brev fra Slagelse 18.12.1869 til Kr. Værløse pr. Kjøbenhavn. Udbragt med fodposten 21.12.1869. Flot kvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Roug A/S 1200 L Dieselt Roug A/S 1200 L Dieseltank
V.I.P. Memosail Armbåndsur af stål, ref. 7168/1. Mekanisk kronografværk med regattanedtælling og manuelt optræk, Valjoux 7767. Blå rem med C-spænde af stål. Ø 43 mm. 1970'erne.
Se billeder
Planche med diverse mærker i **/* kvalitet. De 2 stk. 10 kr. er ubrugte. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Materiale Container med stor dør, uden nøgler, Mål 298x209x H 214 cm. Småbulet, strøm indlagt, isoleret, bunden er dårlig/defekt