Et sæt på syv japanske figurer

Lukker 02/12-2024 19:17:00

Et sæt på syv japanske figurer af udskåret elfenben, The Seven Lucky Goods. Taisho, 20. årh.s begyndelse. H. 5,5–17 cm. (7) CITES-certifikat foreligger.