Godfred Christensen (f.

Lukker 02/12-2024 19:24:00

Godfred Christensen (f. København 1845, d. sst. 1928) Skræpper og vilde blomster. Sign. Godfred Christensen Farum 1862. Olie på papir monteret på malepap. Ca. 23×33.