Lukker 02/12-2024 19:37:00
To kajakmodeller af skind, træ og ben, den ene på stand af træ, den anden med ophæng. Udført af Josva Simonsen (1901–1981), Frederiksdal/Narsarmijit, Kap Farvel-distriktet, Grønland. 1960'erne. L. 52 og 66. (2)
William Joseph Anastasi (f. Philadelphia, USA 1933, d. 2023) Uden titel. Sign. W. Anastasi 96. Farvekridt på papir. Bladstørrelse 26×32.
Sikkerhedssko Vismo EN13B, str. 42, ekstraLight ydersål stød.-absorbering og en PU indlægssål. Svedtransporterende inderforing. Ubrugt
Meget fin traktor med kun 191 timer!. Er som ny !!! Med GMR Stenballe ca. 1,5m fejekos Kubota L2-452 - 2 ton - Kun 191 timer - Only 191 hours
BUDT 183000,- DKK
IMPACT TOPPE SÆT, Top Tec, 3/8".
Planche med diverse mærker i **/* kvalitet. De 2 stk. 10 kr. er ubrugte. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Halskæde af 18 kt. hvidguld med diamant- og safirvedhæng prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.03 ct. omkranset af talrige facetslebne safirer på i alt ca. 1.04 ct. Vedhæng diam. 9 mm. L. 42 cm. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Dansk møbeldesign Lænestol med stel af bøg, betrukket med langhåret islandsk lammeuld. 1940'erne.
Mål: 242x50x132 cm
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt
God profilskovl med S-70 skifte. Måler 2,2 m på hver side og 40 cm i bunde ABC Profilskovl - S70 - Til 18-33 gravemaskine / For 18-33 ton excavator
BUDT 19250,- DKK