Otto Bache (f. Roskilde 1839, d.

Lukker 02/12-2024 19:39:00

Otto Bache (f. Roskilde 1839, d. København 1927) Parti med hundehvalpe. Sign. Otto Bache, 1877. Blyant og akvarel på papir. Lysmål 19×26.