Klapbord i træ, 180X90 cm. samt lille træ bænk.
Afhentes: 1948: Online Ophørsauktion over Østjysk Service og Teltudlejning i Vejle. (via Google Maps)
Køletrailer som stadig er i brug. Dørene lukker og åbner fint. Køleanlæg virker. Soriberica Refrigerated trailer
BUDT 10250,- DKK
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-20 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter pakkawood. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Elverk Leroy-Sommer med Volvo motor Tillverkningsår: 2008 Övrig information från säljaren: Enbart varmkört för oljebyten, total drifttid 31 h. Som nytt. vikt 3718 kg 440 kVA 352 kW 635 A Data för kontinuerlig drift.
Svejsehjelm "Eagle" med automatisk nedblændning, justerbar. Ubrugt
18 visninger
Rundsav, 21V, 4.0 Ah, 185 mm, 5000 omdr./min. Inkl. 2 stk. batterier og lader samt 2 stk. savklinger. Ubrugt.
Danny Heinricht Uden titel. Sign. Heinricht på bagsiden. Olie på lærred. 26×35. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Mogens Vantore (f. København 1895, d. Helsinge 1977) Opstilling. Sign. Vantore. Olie på lærred. 71×76. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 410,- DKK
BUDT 11500,- DKK
1870. 3 sk. 1.tryk. Usædvanligt farvefriskt eksemplar [ 17a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Danmark. 1854-ca. 1994. Lagerparti i indstiksbøger i kasse med bla. rigtih mange PRAGT/LUX-stempler samt en del mindre varianter. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gallakjole fra ophørt butik str: 34 vejl pris 1990kr , ubrugt