Lukker 21/11-2024 19:35:00
1 bt. Syrah Réservé, Chateau de Fonsalette, Cotes du Rhone 2006 A (hf/in). Sourced from an excellent private cellar
Dansk Louis XVI barometer og termometer i kasse af forgyldt træ, udskåret med blomster og sløjfe. 18. årh.s slutning. H. 107. B. 43.
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Hydraulisk drevet 12 m3 betonblander traile Euromix EM12 R - BP Trailer - Betonblander / Concrete Mixer
BUDT 150000,- DKK
Diskoteks forstærker 2 x 300 watt med fj. Betj., bluetooth modtager, USB/SD-kort afspiller og 10 bånds equalizer. Kan bruges med 220 volt eller 12 volt. Ubrugt
1915. 80/12 øre, grå/rødlilla. OMVENDT RAMME. Meget sjældent mærke annulleret med blåkridt [ 82y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Rusland. Spændende parti ældre udgaver på plancher, gode lagerbøger med prissatte mærker og blokke osv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ubekenedt møbeldesign Et par lænestole med ben af mørkbejdset bøg, betrukket med patineret cognacfarvet skind beslået med messingsøm, løse hynder i sædet med grønt velour. 1930–40'erne. (2)
FORSTÆRKER, HIFI Forstærker 2 x 300 watt max. Effekt. Med fj. Betj., bluetooth modtager, FM-radio, USB/SD-kort afspiller. To mikrofon indgange. Til 220V eller 12V. Ubrugt.
4 stk. Delta Light lamper (ubrugt)
BUDT 288000,- DKK
God god og kraftig saw til tømme ABC Saw -I.B.Bruun sav til tømmer / Timber saw