Lukker 26/11-2024 07:43:00
NB: Powertilt er "svejst" så det er ikke kipbar Bobcat E45 - Minigravemaskine / mini excavator 4,5 ton
BUDT 141000,- DKK
ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
Badeværelse undeskab Sanibell,mathvid, push-open låge. , str. 40 x40 x 23 cm. Ubrugt
PALLELØFTER, Elektrisk. Højde 800 mm.
Constantin Hansen (f. Rom 1804, d. Frederiksberg 1880) Fløjtespillende hyrde. Sign. Const. Hansen. Blyant på papir. Bladstørrelse 9×8.
Mindemedaljen i anledning af Prins Henriks død (Pr.H.Mm.), sølv med krone, 28 mm, i rødt og hvidt krydsbånd med to guldstriber - original æske og diplom dateret 11. juni 2018 medfølger
Smuk 18K forgyldt ring med rød Zirkonia, regulerbar.
Ca. 22 stk Sorte Brødkurve forskellige str. Fra Ø 21 cm til 53 x 32 cm, de kan alle gå i opvaskemaskinen
Stjernestempler. Ringbind med A5 plancher med ca. 1500 stk stjerne stempler. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
EARPADS, 2 sæt- et grå og et hvidt sæt. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugte.
2 stk. fine messing adventsstager til olie. Lysene kan skrues af, påfyldning sker ved at skrue toppen af. Nogle væver skal evt, udskiftes. Diameter 26 cm. MOMSFRI
Værktøjsvogn i virkelig kraftig og lækker kvalitet, skuffer med glideskinner og gummi indlæg, Måler 100 høj, 69 bred, 46 dyb
Køber skal selv medbringe værktøj til korrekt afmontering