6 visninger
Lukker 26/11-2024 08:20:00
Beskrivelse:
Båden er i orden og tæt. Motoren starter og den er klar til at blive sat i vandet. Der er monteret nyt zink på. Der skal 4 nye batterier på da den ikke har været været i vandet i 2 å ABC Four Winns 278 Vista
BUDT 40500,- DKK
Afhentes: Zone 8 Bornholm (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Fatimiderne, Al-Mustansir Billah, 427–487 AH (1036–1094 AD), Dinar, Misr (Cairo), 4,20 g , Album 719 - velpræget eksemplar med møntskær Ex. BR lot 848/42, 2014
dage
timer
min
4 visninger
BUDT 2600,- DKK
AFSLUTTET
Luka Design 3/4 seng, 140 x 200 cm, med 2 latex puder, topmadras m. 5 cm memory skum. 18 cm pocket fjedre m. 5 zoner. Bund af metal som kan justeres. Liggehøjde 61 cm. Ubrugt
5 visninger
BUDT 250,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: 8 , ubrugt
BUDT 0,- DKK
Til 19 mm hejsewir Demag Hook - Krog til mobilkran / for mobile crane
2 visninger
BUDT 4500,- DKK
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014) Uden titel. Sign. på bagsiden. Akryl på lærred. 100×81. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
7 visninger
BUDT 2500,- DKK
Kombihammare Bosch Hilti TE60-A36 Borrmaskin Milwaukee Kombihammare Hilti Skruvdragare Hilti SD 5000-A22 Elkraftaggregat Husqvarna Höglyftare handtruck Swedmach Gipshiss Vinkelslip Hikoki Bilningshammare Hilti TE 1000-AVR Tigersåg Hilti Ringsåg Husqvarna K6500 Golvslip Weber Kapmaskin Husqvarna Kap/Gersåg Dewalt Laser Hilti PR 2-HS A12
BUDT ?,- DKK
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009) Pilot. Sign. Bech. Olie på lærred. 120×138. Med kurvet venstre kant. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Hele Verden. Parti i 4 junior flyttekasser med ca. 50–60 album/indstiksbøger sat op landevis. Desuden FDC samling Danmark til 2022. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 700,- DKK
Ca. 400 stk. div. lynlåse (ubrugt)
8 visninger
BUDT 200,- DKK
Lang Palleløfter ca 210 cm, hæver og sænker
BUDT 100,- DKK
10 ruller armeret vandslange Ø 19x25. L 50 m i hver rulle, I alt 500 m. i 10 ruller, ubrugt.
3 visninger
BUDT 150,- DKK
Simon Gate (f. 1883, d. 1945) Pokal af gråtonet glas. Graveret med motiver i form af neoklassisistiske figurer og ornamentik. Sign. Orrefors, Gate 151, 27.E.G. Formgivet 1928. Udført hos Orrefors, Sverige. H. 24,4.
time
1 visning
BUDT 950,- DKK