Lukker 28/11-2024 10:40:00
Kombihammare Bosch Hilti TE60-A36 Borrmaskin Milwaukee Kombihammare Hilti Skruvdragare Hilti SD 5000-A22 Elkraftaggregat Husqvarna Höglyftare handtruck Swedmach Gipshiss Vinkelslip Hikoki Bilningshammare Hilti TE 1000-AVR Tigersåg Hilti Ringsåg Husqvarna K6500 Golvslip Weber Kapmaskin Husqvarna Kap/Gersåg Dewalt Laser Hilti PR 2-HS A12
Afhentes: Nässjö , Sweden (via Google Maps)
VÆRKSTEDSVOGN, BLIKA, med elevatortavle og skruestik.
Flotte og sjove øreringe 18K forgyldt Kobber.
Overførelse traile MTDK Transfer trailer
BUDT 15250,- DKK
1902. 4 cents, 4.tryk, pos. 51–52. Parstykke med OMVENDT + RET RAMME. Pænt stemplet St. Thomas 8.3. Attest Nielsen [ 7B,By ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Varmeblæser 1 stk, Sonniger Gaurd, elektrisk varmetæppe 14 kw, bredde 205 cm x dybde 37 cm x højde 25 cm. Ubrugt og er i original emballage
Louis XVI sekretær af fyrretræ, skriveklap bag hvilken skuffer og rum. 18. årh.s slutning. H. 121. B. 112,5. D. 52.
Luftrenare Pullman Ermator A4000
1 bt. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1986 B (ts/us).
120 stk. div. kagedåser i 2 størrelser (ubrugt)
6 bts. Château Figeac, Saint-Émilion 1. Grand Cru Classé 2019 A (hf/in). Owc.