Lukker 26/11-2024 09:09:00
Velkørende maskine. Bemærk at på billederne mangler pladen der dækker batterier, men at denne medfølger ved udlevering af maskine Hydrema 922 D
BUDT 256000,- DKK
Afhentes: Zone 7 Lolland Falster (via Google Maps)
6 bts. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 2015 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper - SG, Nordlux og en stander lampe uden fod. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
- Lukket trailer med rampe. Meget stærk trailer med god plads. ABC Trailer Bygg - Lasteevne / Capacity 1860 kg
BUDT 14750,- DKK
Knæk lys
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Svensk TMFE 1241 500 kg løbe ABC Svensk TMFE 1241 500 kg løbekat
1875. 50 øre, 2.tryk (tyk omvendt ramme). Pos. 11. Perfekt postfriskt mærke [ 30y ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
SLAGNØGLE, Boxer SR-022.
Er tæt på mindsteprisen - Stærk teleskoplæsser som er blevet sandblæst og malet. Har lige fået skiftet filtre og olie, inkl. hydraulikolie. Er forberedt til at arbejde med mandskabskurv. NB! Et vindue mangler i døren. Dieci Icarus 35.13 - 13 m - Video!
BUDT 88000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Doublet-Record Øko-Stri Doublet-Record Øko-Strigle
Sølvring med de flotteste Zirkonia str. 7
BUDT 225,- DKK
Jamo højtalere med stativ. Sat140. Uden kabler. H: 95 cm. Selve højtaleren er 20 cm i højden. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
JORDBOR med 5,2 HK, 52 ccm, to-takt motor. Inkl. 3 stk. jordbor, 15, 20 og 25 cm Ø, 80 cm lange. Ubrugt.