Lukker 05/12-2024 08:26:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Doublet-Record Øko-Stri Doublet-Record Øko-Strigle
5 stk fjernstyret biler, ubrugte
Meissen “Prunk”-kaffeservice af porcelæn stafferet med guld, bort dekoreret med bladværk og muslingeskaller i let relief. (7) Bestående af: kaffekande, flødekande, sukkerskål, 1 underkop og 3 sidetallerkener.
1921. Røde Kors +5/10 øre, grøn. Postfrisk 6-blok med variant “PLET I FODEN PÅ 1”. Fuld øvre hjørnemarginal. AFA 3.300++ [ 120,120z ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Dvs. butiks trådnet med mange ophæng
ca 50 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
BUDT 8250,- DKK
Auratsu A++ 7 KW luft/luft varmepumpe i et flot enkelt design med op til 7,3 kW i varmefunktion/7,0 kW i køling. Model: AWX-24KTHI. Der medfølger en fjernbetjening, men med det indbyggede wifi modul kan du også kontrollere den uanset hvor du befinder dig via appen på telefonen. Genialt til specielt sommerhuset så du kan varme huset op inden ankomst. Varmepumpen har et meget lavt støjniveau og et indbygget luftrensningsfilter som sørger for rense luften for bakterier så du er sikret et sundt klima. Inde delen har mål på 1040x327x220 mm og ude delen på 890x673x342 mm. Se vedhæftet pdf for alle specifikationer. Ubrugt i emballage.
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018) Komposition. Sign. Per Kirkeby, 18–5-88. Tusch og akvarel. Lysmål 23×27. Proveniens: Malernes Udstilling, København. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Lia Hjerte bordlampe, forkortelsen af "Love is all", er en smuk og romantisk lampe. Lampen er dæmpbar. Står på fine små træben. Nypris ca. 989,- kr. Måler 44,5 cm. i højden. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Horst Brüning Daybed med stel af forkromet stål, løs hynde og nakkehynde betrukket med sort skind. Model HB 6915. Udført hos Lange Production. L. 200.
BUDT 16000,- DKK
1 bt. Mg. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2008 A (hf/in).